Všechno umím

Zajímavé inspirace a rady pro kutily

Inspirace Novinky Ostatní Udělej si sám

Výroba koženého potahu na volant

Návod, jak udělat spirálový steh na potahu volantu, šněrovací spirálový steh na volant je nejoblíbenější a nejjednodušší na výrobu a navíc krásně vypadá. Naučte se, jak ušít kožený potah na volant spirálovým stehem, pomocí tohoto jednoduchého videa s návodem pro kutily.

1. Nasaďte kryt řízení na volant automobilu, provlékněte jehlu vázanou nylonovou nití. U krátkých částí volantu uřízněte dvojitý závit na délku asi 1,5 metru nebo 59 palců. Pro delší část volantu uřízněte dvojitý závit na délku asi 3 metry nebo 118 palců.

2. Najděte místo, kde se obě strany krytu volantu pěkně spojují, a protáhněte jehlu stávajícím otvorem pro steh.

3. Protáhněte nit každým ze stávajících předšitých stehů. Pokračujte v nastavování krytu volantu tak, aby steh byl šit přes původní steh kola. Nepřitahujte steh, buďte jemní a trpěliví při šití koženého potahu volantu na volant vašeho auta.

4. Na konci sekce uvažte pevný uzel.5. Užijte si svůj nový volant s krásným stehem. Tuto metodu šněrování můžete použít na potah volantu pro vozy jako Audi, BMW, Mercedes, Honda, Toyota, Subaru, Peugeot, Fiat, GM, Ford, Buick, Jeep a další značky a modely aut.

 

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *