Všechno umím

Zajímavé inspirace a rady pro kutily

Inspirace Novinky Ostatní Udělej si sám

Výroba dřevěné klávesnice svépomocí

V dnešním videu vám ukážu, jak vytvořit docela neobvyklý, ale velmi cool projekt, jako je dřevěná klávesnice! Vypadá to prostě úžasně, ale výroba zabere trochu času a dovedností.

Pokud trávíte strašně moc času psaním na klávesnici, možná je načase přizpůsobit si plastovou klávesnici unikátní svojí vlastní svojí klávesnicí. Díky některým snadno pochopitelným pokynům si i vy můžete vyrobit skvělé dřevěné pouzdro na klávesnici.

Pokud si také nechcete vyrobit klávesnici ze dřeva sami – podívejte se na toto úžasné video. Tato dřevěná klávesnice kombinuje technologii s přírodou a vytváří toto úžasné stolní mistrovské dílo. Je přitažlivá pro smysly – zrak, hmat, sluch a dokonce i vůně! Snižte množství odpadu a vytvořte si luxusní kancelářské prostory.

V tomto videu “The Q” rozebírá plastovou klávesnici a bere z ní veškerou elektroniku a instaluje ji do své vlastní dřevěné klávesnice. Klávesnice si zachovává svou světlou přírodní barvu dřeva a je ukázkovým příkladem vytříbené elegance a moderního designu.

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *