Všechno umím

Zajímavé inspirace a rady pro kutily

Inspirace Novinky Ostatní Udělej si sám Věda & technika

Svépomocí udělané elektrokolo s rychlostí 65 km/h a použitím 1500W sady pro přestavbu elektrokola

Tento projekt jsem plánoval už nějakou dobu a teď, když jsem ho konečně dokončil, jsem nadšený, že se mohu podělit o podrobnosti o tom, jak jsem ho postavil a jak funguje.

Hlavní hvězdou show je 1500W sada na přestavbu elektrokola, což je jeden z nejlepších nákupů, které jsem za dlouhou dobu udělal. Vybral jsem si 26″ model, ale existuje spousta velikostí kol, ze kterých si můžete vybrat. Prozatím jsem nemohl získat lepší nabídku, než je tato. Podívejte se na video od Donny Terek pro více informací:

Tento projekt se ukázal jako nářez. Chvíli mi trvalo, než jsem to udělal pořádně, ale nemohl jsem být šťastnější, jak to dopadlo. Dojezd může dosáhnout až 100 km (62 mil) při šlapání a přibližně 50 km pouze na motor při nejvyšší rychlosti (alespoň to ukazuje aplikace – zdá se být přesné).

Může snadno dosáhnout rychlosti 65 km/h (40 mph). Asistent pedálů je skvělý pro úsporu baterie a pomáhá motocyklu zrychlit ještě rychleji. Na samotném LCD je mnoho programovatelných možností a nejlepší na tom je Bluetooth konektivita BMS. Pomocí aplikace lze baterii zapnout a vypnout. Poskytuje také teplotu, rozsah, proud, napětí skupiny článků a spoustu proměnných parametrů.

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *