Všechno umím

Zajímavé inspirace a rady pro kutily

Inspirace Novinky Ostatní Udělej si sám

Svépomocí udělaná dřevoobráběcí řezací deska s podnosem na chléb

Tyto desky vycházejí z mých starších návrhů s fev změnami. Na skladě mám krásné olivové dřevo a tomuto prknu a bloku na nože něco málo obětuji. Deska s podnosem je vyrobena z ořechu / javoru a jasanu.

Dostal jsem nápad před pěti lety, když jsem z nich vyrobil pro klienta fev. Nejedná se tedy o první tohoto druhu a pracovní postup byl velmi snadný. Protože nemám rád videa, kde se dělá jen jedna deska nebo podobně, řekl jsem si, že to okořením a udělám spoustu věcí.

Nakonec jsem tedy vyrobil 3 desky, jedno z nich má tác a jeden blok na nože nebo držák na nože z olivového dřeva. Vím, že to není nejlepší mít, protože nože jsou odkryté a tak dále, ale opravdu se mi líbí design a celý koncept.

Existují bloky na nože, které jsou magnetické a také stojí na stěně odkryté. To může být ještě nebezpečnější, ale přesto je lidé stále mají. Pokud dáte blok na správné místo blízko zdi a nenecháte děti, aby si s vámi hrály, bude to v pořádku. Trvalo mi 2 dny, než jsem všechno vyrobil a jeden den jsem sestříhal video.

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *