Všechno umím

Zajímavé inspirace a rady pro kutily

Ostatní

Potřebné dočasné sociální zázemí poskytují mobilní toalety

Mobilní toalety představují nejsnadnější a nejrychlejší řešení, jak zajistit dočasné sociální zázemí téměř kdekoli. Mobilní toalety jsou vhodnou volbou na veřejné akce, na stavby, zahrady i veřejná místa, pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Pronájem mobilních toalet nabízí firma ALFA CONTAINER Rent. Firma je flexibilní a poskytuje širokou nabídku. Díky tomu zabezpečí nadstandardní hygienické zázemí pro malé i rozsáhlejší projekty za velmi přijatelné ceny. S pronájmem získáte navíc instalaci, pravidelný servis a údržbu spojenou s desinfekcí. Jedná-li se o projekt většího rozsahu, máte možnost využít konzultaci a to včetně připravených nákresů, kde budou umístěné sestavy mobilních toalet.

Další nabídka

Kromě pronájmu mobilních toalet si můžete sjednat pronájem kontejnerů nebo mobilního oplocení. Obytné, skladové a sanitární kontejnery z nabídky firmy pomohou vyřešit vaše prostorové potřeby. Zajistí zázemí na staveništi, dočasnou kancelářskou budovu, ubytovnu nebo třeba sklad. Kontejnery, které firma nabízí k pronájmu, jsou připravené a vybavené vším potřebným, takže je můžete ihned používat. Také se dají snadno propojit a to pomocí venkovních propojovacích kabelů, díky kterým získáte sestavy či modulové objekty. Pevná konstrukce umožňuje stavbu objektů o dvou podlažích. K nim si můžete objednat schůdky.

Jaké výhody nabízí pronájem oplocení? Mobilní oplocení chrání jakýkoli areál či místo proti nežádoucímu vniknutí. Eliminuje krádeže. Pomáhá vymezovat potřebný prostor. Usměrňuje pohyb osob. Firma nabízí pronájem mobilního oplocení vhodného na stavby, různé kulturní či společenské akce nebo třeba pro vymezení průmyslových ploch. Je vhodné všude tam, kde potřebujete, z jakéhokoli důvodu, umístit zábrany. Vzhledem k tomu, že se mobilní oplocení skládá z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství, je velmi variabilní. Lze jej nainstalovat téměř kdekoli. Zapůjčit si můžete klasické oplocení nebo jeho nízkou variantu, která vám pomůže vytvořit uličky, díky kterým snadněji zorganizujete pohyb většího počtu osob po vymezeném areálu.

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *